Zahalte se do vůně za miliony !

Pokud toužíte prožít luxus opravdu všemi smysly, pak se zahalte do jeho vůně. Stačí pořídit si některý z nejluxusnějších parfémů světa. Které to jsou? Představujeme vám tři, které se řadí do první desítky těch nejdražších vůní.

Passant Guardant z dílny Clive Christian

Základní tóny vanilky, pryskyřice, pižma, ambry, tonky, cedru a oudu jsou podtrženy ovocnými vůněmi švestky, ananasu, broskve a meruňky, okořeněné jamajským pepřem, kardamomem a citronem. Srdce vůně pak tvoří ylang-ylang, orchidej, jasmín, karafiát, iris a růže. Tato unikátní kombinace je ukryta v ručně vytvořeném obalu z 24 karátového zlata a diamantů. Za 30 ml tohoto luxusu zaplatíte zhruba 180 tisíc Euro.

Imperial Majesty

I tento parfém pochází z parfumérie Clive Christian a přijde vás pouze o 10 tisíc Euro levněji. Dostane jej ale v podstatně větším balení a jeho vůně vás zahalí omamnými tóny cedrového dřeva, kardamomu a pomeranče.

N°5 Parfum Grand Extrait

Ve výčtu luxusních parfémů nelze opomenout ani na značku Chanel a její parfém Grand Extrait. Kromě působivé lahvičky se vyznačuje specifickou kombinací ingrediencí, takže se i jeho cena za 30 ml vyšplhala k téměř 4 tisícům Euro.

Podlehnete i vy těmto luxusním vůním?

Související články

Komentáře:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*