Nocleh za dva miliony? V nejluxusnějším hotelu světa ano

Nač troškařit 🙂  To možná byla myšlenka čínského miliardáře Stephena Hunga, když se rozhodl vystavět utra-luxusní hotel, který je stylizovaný jako francouzský palác. Hotel byl postaven pro světové multimilionáře za ohromující cenu 1 miliardy £ ( v přepočtu více jak 30 miliard korun ).
Tento super moderní hotel najdete v Macau na jihu Číny, ponese název The 13 a dveře návštěvníkům otevře v průběhu letošního léta a bezesporu se jedná o jeden z nejluxusnějších hotelů, které kdy byly vůbec postaveny.

Proč je hotel tak fascinující? Rozhodnete-li se tento hotel navštívit, rozhodně zažijete luxus, na jaký jen tak nenarazíte! Vybrat si můžete jeden z 200 apartmánů, z nichž ty největší budou mít až 2.500 metrů čtverečních.  Každý pokoj je naprosto jedinečný a prakticky každý detail byl vytvořen na zakázku speciálně pro The 13. epřekvapí nás tedy úžasné barokní ozdoby, sochy, speciální textilie a obklady stěn či stylový nábytek.

Nejdražší ubytování v apartmánu s mramorovými římskými lázněmi a uměleckými malbami na stěnách a stropech v barokním stylu vás vyjde v přepočtu na dva miliony za noc, k dispozici vám ale bude 24 hodin denně komorník a navíc dostanete k dispozici Rolls Royce Phantom, abyste se mohli bez problémů pohybovat po městě.

Majitel prostě myslel na všechno…

Související články

Komentáře:

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*