Mějte styl! Vyberte si jeden z 3 nejluxusnějších pánských parfémů

Příjemná vůně si podmaní nejen vaše smysly, ale dokáže ovlivnit také úspěch vašeho obchodního jednání. Seznamte se s třemi exkluzivními pánskými parfémy klasické a přitom nadčasové vůně, z nichž by alespoň jeden neměl chybět ve výbavě každého úspěšného businessmana.

No. 89 – Floris

Jste-li sebevědomý muž středního věku, který si potrpí na uhlazenost a dokonalý vzhled ve skvěle padnoucím obleku, pak je tato kombinace levandule, pomerančů a neroli z dílny jednoho z nejstarších výrobců parfémů určena právě vám.

L’Eau d’Issey pour Homme – Issey Miyake

Milujete módní trendy, toužíte po nových zážitcích, sršíte vtipem a radostí ze života? V tom případě si zamilujete tento svěží parfém s čistou vůní přírody, jehož srdce tvoří skořice, leknín, šafrán a pelargonie.

Terre de Bois – Miller Harris

Smyslná, dřevitá, lehce orientální. Přesně taková je vůně parfému Terre de Bois, kterému nechybí jistá dávka pařížské elegance. Luxusní dotek ambry, pačuli, verbeny, vetiveru, jalovce a cukrové vaty podtržený příchutí orientálního koření dodá osobitý šarm každému kosmopolitnímu obchodníkovi.

Zdroj: http://luxus.welt.de/Beauty/Parfum/Die-besten-Parfums-fuer-Maenner/Die-besten-Parfums-fuer-Maenner

Související články

Komentáře:

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*