Gulfstream G600: nejlepší ve své třídě

Pokud pokukujete po novém soukromém letadle, rozhodně vám je značka Gulfstream známá. A pokud nemáte hluboko do kapsy, jistě by vašim zrakům neměl uniknout nejnovější model G600.

Novinka uveze až 19 pasažérů a až pro 9 jsou připravena plnohodnotná lůžka. Moderní multimediální systém umožní až 19 osobních informačních systémů, které fungují nezávisle na sobě.

Sedačky lze velmi snadno přeměnit v pohodlné místo na spaní. Pokud nejste zrovna konfekční postava, nebo máte speciální požadavky, není problém. Gulfstream vám nabídne sedačky šité na míru.

Všechny sedačky jsou šity jemným ručním stehem a jsou vyrobeny jen z té nejkvalitnější kůže. O jejich zdravotní a podpůrnou funkci se také bát nemusíte. Jsou ergonomické tak, aby tělu poskytovali tu správnou oporu.

Pokud jste opravdu náročnými zákazníky, vězte, že chyby byste hledali jen těžko. Gulfstream G600 dokáže přepravit své pasažéry na vzdálenost 6 200 námořních mil a zvládne letět rychlostí 0,85 Mach.

Pokud o něj tedy máte vážný zájem, budete si muset počkat do roku 2019, kdy oficiálně vstoupí do produkce. A ještě k tomu si připravte 54,5 milionu dolarů, tedy něco okolo jedné miliardy a tří set milionů korun.

Související články

Komentáře:

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*