Dovolená trochu jinak? Odpočívejte na jedné z pěti nejexotičtějších pláží světa

Milujete pobyt u moře? Pohodový odpočinek na pláži, lechtivé doteky slunečních paprsků a ničím nerušený výhled do nekonečných vod? Chtěli byste si užít dovolenou na místech plných luxusu a exotiky? Pak si tu letošní dovolenou naplánujte na jedné z pěti nejexotičtějších pláží světa. Rozhodně nebudete litovat.

Whitehaven v Austrálii

Samotná Austrálie je proslulá svými skvostnými plážemi. Tou opravdu NEJ je však pláž Whitehaven se zářivě bílým pískem. Navíc byla zvolena CNN za tu vůbec nejekologičtější pláž na světě.

Emerald v Japonsku

Japonsko je pro nás exotické samo o sobě. Překrásná pláž Emerald v Okinawě vás přesvědčí o tom, že i naprosto odlišná kultura může zcela uchvátit vaše srdce.

Kaanapali na Havaji

Pět kilometrů bílého písku lemovaných palmami a jedinečný výhled na oceán. Přesně to nabízí pláž Kaanapali, která byla vyhlášena za Nejlepší americkou pláž.

El Mirador v Mexiku

Zářivá barva oceánu a výhled, který vás uchvátí. Navíc žádné hotely ani turistické resorty. Toť mexická pláž El Mirador, kde zažijete opravdovou exotiku.

Dakhla v Maroku

Saharské duny a obrovské kulturní dědictví se snoubí na pláži Dakhla v severní Africe. Tato marocká pláž vám poskytne nejen ideální místo pro odpočinek či surfování, ale také notnou dávku exotiky.

Související články

Komentáře:

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*