4 otázky pro budoucí milionáře

Nedávno zde na webu vyšel článek, co si musí uvědomit každý, kdo chce skutečně zbohatnout.

Prací v továrně u pásu ještě nikdo nikdy nezbohatnul. Stejně tak sezením v kanceláři sezením od osmi do pěti.

Budoucí milionář si musí položit pár otázek:

Proč by si lidé měli kupovat moje zboží nebo služby? Jakou jim nabízím přidanou hodnotu?

Musíte jim nabídnout něco navíc. Něco, co jinde nedostanou a za co jsou ochotni zaplatit. Byl byste ochoten sám za váš produkt zaplatit? Pokud ne, ani se do toho nepouštějte. Proč? Protože pokud ani vy sám nejste ochoten zaplati za své služby, proč by měli platit jiní?

Baví vás to?

Aby člověk mohl poskytovat opravdu kvalitní služby, musí ho to bavit. Práce musí být zároveň koníčkem. Pokud ne a práce je jenom povinností, je to obdoba píchaček v továrně. Bez toho, aby ho to bavilo, člověk sotva opravdu zbohatne.

Věřte, vyzkoušel jsem to na vlastní kůži a rozdíl je neskutečný.

Mají lidé povědomí o vašich produktech?

Pokud ne, sebelepší produkt vám bude k ničemu, jestliže nebudete mít zákazníky. Musíte tedy oslovit maximální možné množství lidí. Již Henry Ford prohlásil, že kdyby měl poslední dva dolary, jeden z nich by dal do marketingu. Mějte to na paměti.

Zdvojnásobením příjmů se váš zisk může klidně zpětinásobit. V předchozí větě je ukryto velké tajemství úspěchu, tajemství, které téměř všichni lidé ignorují. K jejich vlastní škodě.

Jste efektivní? 

Čas navíc nezískáte, den nemůže mít 25 hodin nebo rok 367 dní. Takže čím jste efektivnější, tím větší šanci na úspěch máte. Čím jste efektivnější, tím bohatším se můžete stát.

Shrnuto

Skutečně bohatým se můžete stát, jestliže budete prodávat co největšímu množství lidí produkt, který vás baví dělat a který budete připravovat s maximální možnou efektivitou.

Potom se můžete stát bohatším, než jste si byli schopni představit i v těch nejbujnějších snech.

Související články

Komentáře:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*