Chcete investovat? Kupte si zámek

Byt či dům si může koupit každý úspěšný podnikatel. Stejně tak třeba výrobní halu nebo nejrůznější pozemky. Ale co takhle být zámeckým pánem? To už se jen tak někomu nepoštěstí. Ale zrovna vám může… Pokud totiž přemýšlíte, do jaké nemovitosti investovat, pak vám nabízíme takzvaný Starý zámek Libějovice.

Poslední zachovaný unikát

V České republice máte možnost zakoupit si celou řadu historických nemovitostí, ale jen málo z nich je takovým unikátem, jako právě Libějovice. Vyznáte-li se alespoň trochu v historii, pak se vám při pohledu na tuto památku rozbuší srdce dvakrát tak rychleji, než je obvyklé. Budete totiž vzhlížet k půvabnému renesančnímu čtyřkřídlému paláci, z nějž dodnes dýchá historický duch rodu Schwarzenbergů. Navíc se jedná o jeden z posledních zámků této doby, který si u nás můžete zakoupit.

Tento historický skvost se ukrývá v poklidném prostředí jižních Čech, ani ne dvě hodiny jízdy ze samotného centra Prahy. A dáte za něj méně, než kdybyste chtěli investovat například do bytu na Manhattanu. No není to výzva?

Zdroj: http://www.bloomberg.com/news/articles/2016-02-03/you-can-buy-a-czech-castle-for-13-000

Související články

Komentáře:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*