Chcete být opravdu bohatý? Uvědomte si pár věcí

Skutečně bohatí lidé, anebo alespoň hodně bohatí na poměry v zemi, kde žijí, se chovají a hlavně myslí jinak, než většina zaměstnanců nebo drobných živnostníků.

Osud máme všichni ve svých rukou. Pokud někdo říká, že ne, že v dnešní době nemůže nikdo uspět, aniž by znal „ty správné“ lidi, jen se vymlouvá. Má strach být skutečně bohatý.

Čím se tedy bohatí liší? není to původ, je to nastavení myšlení a přístupu k životu

  1. Neznají výraz „to nejde“

Když si něco usmyslí, jsou za svým cílem. Nehledají výmluvy, proč něco nejde. Hledají způsoby, jak cíle dosáhnout. Zkuste to taky. Stanovte si cíl, termín, do kdy ho chcete dosáhnout a pusťte se do díla. Většina dolarových miliardářů svůj majetek nezdědila, ale dopracovala se k němu vlastními silami.

 

  1. Nebojí se do něčeho pustit

Nejdůležitější je první krok. Kdo neudělá ani první krok, nemá vůbec žádnou šanci dospět k cíli. Na cestě za úspěchem leží řada překážek. Když jednou neuspějí, neklesají na mysli. Jdou stále za svým cílem.

 

  1. Nebojí se neúspěchu

Na cestě za úspěchem leží řada překážek. Skutečně bohatí lidé s neúspěchem počítají. Vědí, že je to nezbytná součást cesty za bohatstvím. Když jednou neuspějí, neklesají na mysli a hlavně se z vlastních chyb poučí, nevymlouvají se na jiné. Jdou stále za svým cílem. Věří si, věří, že uspějí.

 

Je to jen na nás samotných. Osud máme všichni ve svých rukou – kdo říká opak, jen hledá výmluvy, proč on to nedokázal.

 

 

Související články

Komentáře:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*