Bora Bora: luxusní dovolená na nejkrásnějším místě světa

Požitkářská dovolená v pohádkovém prostředí. Přesně tak by se dala popsat dovolená na pacifickém ostrově Bora Bora. Netradiční luxus a ničím nerušené soukromí tu vyhledávají kromě hollywoodských hvězd především ti, kteří mají na svých účtech vysoké částky peněz. Jedna noc vás tu totiž může vyjít i na tisíc dolarů.

Přírodní materiály v luxusním pojetí

Nejvyhledávanějším turistickým cílem je mys Matira s plážemi s korálovým pískem, které jsou rozesety mezi ostrůvky v laguně. Ubytování zde poskytují luxusní bungalovy z přírodních materiálů, které vám nabídnou opravdu vše, co si umíte představit – kromě unikátního vybavení i například prosklené panely v podlaze, skrz které můžete sledovat podmořský život.

Pláže i hory

Na mysu Matira si rozhodně nemusíte užívat jen relax na pláži.  Kolem ostrova vede asi 20 km dlouhá trasa určená pro poznávání ostrova ze sedla kola. Vydat se můžete i na nejvyšší bod ostrova, Mt. Oteman, odkud se vám naskytne unikátní pohled na celou lagunu. Navíc po celou dobu vaší dovolené můžete obdivovat překrásnou přírodu, jíž dominují divoké orchideje.

Dovolená na Bora Bora vás přesvědčí o tom, že toto místo opravdu bylo „stvořeno bohy“, jak v překladu říká starší název mysi Matira, tedy Mai te pora.

 

Související články

Komentáře:

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*